FANDOM


Wersja polska: FILM FACTORY STUDIO Dialogi: Dorota Filipek-Załęska Reżyseria: Agnieszka Matysiak Dźwięk: Zdzisław Zieliński Kierownictwo produkcji: Róża Zielińska Wystąpili:

  • Jan Staszczyk – Clarence Wendle
  • Jan Jakubik – Jeffrey "Jeff" Randell
  • Mariusz Czajka – Ryan "Sumo" Sumouski

oraz:

  • Magdalena Smalara – Kasjerka (odc. 1)
  • Andrzej Blumenfeld –
    • Buckey O'Neil (odc. 1, 26, 38)
    • mężczyzna w parku (odc. 32)
    • Seymour Wendle (odc. 37)
  • Dominika Sell –
    • dziewczyna z próbkami (odc. 4)
    • Eliot (odc. 5)
    • kelnerka (odc. 6)
    • Courtlin (odc. 16)
    • kasjerka (odc. 26)
  • Joanna Pach –
    • dziewczynka w supermarkecie (odc. 4)
    • pracowniczka pizzerii (odc. 6)
    • Kimby (odc. 16),
    • Cynthia, mama Belsona (odc. 19, 22, 36)
    • kobieta w restauracji (odc. 21)
    • Ashley (odc. 41)
  • Magdalena Krylik –
    • Melania Baker (odc. 2, 5, 9, 11, 14, 16, 18, 21, 24, 26, 28, 30-31, 35, 41)
    • Chelsea (odc. 5, 8, 23, 26, 35)
    • koleżanka Ashley (odc. 6)
    • Tiffany, mama Breena (odc. 8)
    • koleżanka Mary z klubu książki (odc. 10)
    • pani Bernstein, siostra Melanii Baker (odc. 24)
    • mama Tinii (odc. 25)
  • Agnieszka Fajlhauer –
    • Sammy (odc. 1)
    • Malessica (odc. 9, 16, 31)
    • Tiffany, mama Breena (odc. 8)
    • koleżanka Mary z klubu książki (odc. 10)
    • reporterka TV (odc. 27)
    • Sue Randell (odc. 29)
    • pani Shoop (odc. 30-31, 41)
  • Jacek Kopczyński –
    • głos z komputera (odc. 2)
    • głos automatów do gry (odc. 3)
    • Dan, prowadzący teleturniej (odc. 4, 24)
    • Ginzbotka Gniewny Odlot (odc. 7)
    • Walt, tata Breena (odc. 8)
    • prawnik (odc. 9)
    • Pan Reese (odc. 9, 14-15, 30-31)
    • lekarz (odc. 11)
    • szeryf (odc. 12)
    • Don Delaio (odc. 13)
    • głos czytający "Zaproszenie (odc. 16)
    • lektor reklamy (odc. 19)
    • spiker w telewizji (odc. 20, 28)
    • Larry (odc. 21, 24)
    • Marianio (odc. 27)
    • lekarz (odc. 28)
    • burmistrz (odc. 29)
    • brzuch Clarence’a (odc. 32)
    • sprzedawca hot-dogów (odc. 33)
    • sprzedawca w sklepie zoologicznym (odc. 33)
    • Hank (odc. 36)
    • taksówkarz (odc, 37)
  • Grzegorz Drojewski –
    • Belson Noles (odc. 2-3, 5, 9, 11, 14, 22, 24, 26, 28, 31, 35-37, 41)
    • Percy (odc. 2-3, 5, 9-11, 17-18, 26, 31, 33, 35)
    • Joshua (odc. 4, 21, 26, 34)
    • Rake Backburn (odc. 13)
    • Klaksuś (odc. 26)
    • rybka (odc. 32)
  • Bernard Lewandowski –
    • Breehn (odc. 5, 8-11, 14, 18-19)
    • Brady (odc. 20, 31)
  • Tomasz Drabek –
    • Nathan (odc. 2-3, 5, 11, 22)
  • Jarosław Boberek –
    • Chad, ojczym Clarence’a (odc. 2,8-10, 13, 20-22, 24, 27, 30-31, 37)
    • pracownik parku (odc. 11)
    • lektor filmu dokumentalnego o Słońcu (odc. 14)
    • starszy brat Suma (odc. 15)
    • Bill (odc. 19),
    • rożek lodowy (odc. 25)
  • Mikołaj Klimek –
    • Mitch, kierownik supermarketu (odc. 4)
    • potwór (odc. 5)
    • Bos, woźny (odc. 5)
    • lektor reklamy (odc. 7)
    • adwokat Robożaby (odc. 7)
    • dyrektor szkoły (odc. 9, 26, 35)
    • tata Percy’ego (odc. 9)
    • policjant (odc. 12)
    • sanitariusz (odc. 13)
    • Mel, tata Suma (odc. 15)
    • kloszard (odc. 20)
    • głos z komendy policji (odc. 24)
    • słoik z cukierkami (odc. 25)
    • Czimpek (odc. 34)
  • Monika Pikuła – Mary Wendle, mama Clarence’a (odc. 1-2, 4-5, 8-10, 12-13, 21, 24-25, 27-28, 31, 33-34, 36-37, 41)
  • Jakub Jankiewicz – Dustin (odc. 2-3, 5, 21-23, 35, 41)
  • Ilona Czech-Kłoczewska – Chelsea (odc. 3)
  • Agnieszka Matysiak –
    • Tina, uczestniczka teleturnieju (odc. 4)
    • Gale, pracowniczka sklepu (odc. 6)
    • Pani Murderburger, koleżanka Mary z klubu książki (odc. 10)
    • Lucine (odc. 12)
    • mama Suma (odc. 15)
    • pani Shoop (odc. 18)
    • pracowniczka restauracji (odc. 19)
    • recepcjonistka (odc. 25)
    • EJ Randell (odc. 29)
    • pielęgniarka (odc. 35)
    • Lupe (odc. 36)
    • Dillis Wendle (odc. 37)
  • Natalia Jankiewicz –
    • Alison (odc. 5)
    • Ashley (odc. 6)
  • Filip Janik – Crendle (odc. 10)
  • Krystian Kostov – Malakevin (odc. 10)
  • Aniela Kolibowska – Emilio (odc. 22-23)
  • Jan Wilamski – Julian (odc. 23)

i inni

Wykonanie piosenek:

  • Mariusz Czajka (odc. 1),
  • Adam Krylik (odc. 24, 32)
  • Jakub Szydłowski (odc. 29, 31, 41 )

i inni

Lektor: Paweł Bukrewicz